• Ново
Cut-Го-Си Универзален Датотека Барови 2-Pack (за Метал Кабинети)

Cut-Го-Си Универзален Датотека Барови 2-Pack (за Метал Кабинети)

DEN 840.00
Залиха

Износ

По сечење на датотека бар да должина, само snap некој клип на секој крај и дека е подготвен да ја прикачите на кабинетот фиока ѕид или друга датотека бар.Метал (2) пакет вклучува (2) Универзален Датотека Барови & (4) Универзална Виси Планината Датотека Клипови.Направен во U.Универзален Датотека Бар Економија Пакет враќа користи метал странични датотека кабинети, па тие повторно може да се користи виси папки датотека (јас. инструкции за Инсталација : ЗАБЕЛЕШКА : ОВИЕ ДАТОТЕКА БАРОВИ МОРА да СЕ НАМАЛИ ЗА ДОЛЖИНАТА ПРЕД да ја ИНСТАЛИРАТЕ.зелена pendaflex стил).Метал е 1/16" дебела и не може да се намали со калај snips.Се продава 40" долго.Секој клип вклучува (1) заклучување со завртки, која ја спречува клип од лизгање странично.Повеќе барови може да се користи во било која комбинација што ќе ви овозможи да дизајн свој модуларен систем за страна-на-страна, пред да се врати и писмо или правни големина на поднесување.

Декларирани својства

Најдобри предлози