• Ново
HDD Кулер, Без Оштетување На Дискот Длабоко Anodizing Хард Диск Кулер за Компјутер(црвено)

HDD Кулер, Без Оштетување На Дискот Длабоко Anodizing Хард Диск Кулер за Компјутер(црвено)

DEN 335.76
Залиха

Износ

АПЛИКАЦИЈАТА:Професионални мазна воздушен канал, топлина размена со воздухот во ветрот, насоката на шасија.АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ:SSD ракета heatsink е направен од алуминиум блок CNC machining, длабоко anodizing, прецизно дупчење и повеќе од 30 процеси.ДВОЈНО ДВОСТРАНО ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА:Двојно двострано топлина дисипација, без оштетување на дискот, значи дека хард дискот е мазна и стабилна.ПО ПРОДАЖБА:имаме професионалци се одговорни за по продажбата.Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ:Прецизно сечење и опашка усогласување.Назад судрат процесот дополнително го зголемува топлина дисипација област.Алуминиумски блок CNC machining, длабоко anodizing, прецизно дупчење и повеќе од 30 процеси.Прецизно сечење и опашка усогласување.Двострано топлина дисипација, без оштетување на дискот, значи дека хард дискот е мазна и стабилна.Назад судрат процесот дополнително го зголемува топлина дисипација област.Професионални мазна воздушен канал, топлина размена со воздухот во ветрот, насоката на шасија.

Декларирани својства

Material:
Aluminum
Optional Color:
Black, Red
Applicable product type:
Hard disk
Heat dissipation method:
Heat sink
Size:
Approx. 76 * 24 * 10mm / 2.99 * 0.94 * 0.39in
Package Weight:
65 g
Package list:
1 * SSD Heatsink :
1 * Screw Kit :
1 * Screwdriver :
3 * Heat Sink :

Најдобри предлози