• Ново
Квантна SSB465BL Пластовидно Полица за Отпадоци, 18 Во Должина x 11 Ширина x 7 Висина, Сина, Пакет на 6

Квантна SSB465BL Пластовидно Полица за Отпадоци, 18 Во Должина x 11 Ширина x 7 Висина, Сина, Пакет на 6

DEN 1230.48
Залиха

Износ

Кантите Се Идеални За Употреба Со Инвентар Системи За Управување.Овозможува За Зголемување На Производот Видливост.Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Опис на производот Пластовидно полица бин карактеристики на задните hanglock со кој се овозможува за тоа да бидат обесени од louvered панел и пруги.За отпадоци може да бидат поставени на жица shelving единица.Овозможува за зголемување на производот видливост.Идеални за складирање на делови и потрошен материјал.Отворен пред хопер им овозможува полесен пристап до зачувани содржините.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Декларирани својства

Најдобри предлози