• Ново
ChenCheng Пеглање Одбор, Дома Пеглање Одбор, Стабилна Челик Мрежа Пеглање Одбор, Виткање Пеглање Одбор, Висина Прилагодливи Производи За Домаќинство (Големина : L)

ChenCheng Пеглање Одбор, Дома Пеглање Одбор, Стабилна Челик Мрежа Пеглање Одбор, Виткање Пеглање Одбор, Висина

DEN 523.20
Залиха

Износ

Челик мрежа блузи подобрување на протокот на облека предизвикани од пареа во песна, и заштитна маска која не се лизга обезбедува подобрена стабилност од гребнатини.Челик нозе количка за рамен простор за мали простори, брз пристап и патување.Четири челични цевки X облик на структура, стабилна поддршка, порцелан технологија, носат-отпорни и еколошки. 6-брзински приспособување на височината, за појавување на висина, стои, нема простор, лесно за чување.Појачани челик мрежа, цврста, рамна и не конкавна, мека памучна маска, лесно да се размонтираат.Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме голем број на производи за да можете да buy Product Име : пеглање board Dimensions : должина од 110cm, ширина 32cm, висина на 65-80см (прилагодливи)Тежина : 4.135 kg Material : задебелена преку дупка челична мрежа + памучна крпа + пластика мат + челик pipe1. 1 cm - 2 cm грешка може да се случи поради различни прирачник за мерење methods2. На боја на компјутерски монитор може да биде малку различен од вистинскиот производ во боја.Сликата е малку поинаква од реалниот објект.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да се обиде да го реши проблемот за вас.4. Испорака датум : 15-30 работни дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози