• Ново
Сет од 5 Јапонски Керамички Maneki-Mae Beckoning Flexing Вее Шепи Мачка Мачиња стапчиња за јадење со Лажица Нож Вилушка Остатокот Почива на Носителите на

Сет од 5 Јапонски Керамички Maneki-Mae Beckoning Flexing Вее Шепи Мачка Мачиња стапчиња за јадење со Лажица

DEN 311.76
Залиха

Износ

Еден сет на 5 парчиња Уникатно Дизајнирани Beckoning Flexing Вее Шепи Мачка chopstick/Нож/Лажица/Вилушка Почива!.Одличен подарок за двете Маче-љубители!Апсолутно прекрасни и убави!Убаво табела декорација за јадење или дневна соба!.Имајте стапчиња за јадење/kinife/гранки/лажици уредна и чиста надвор од нечистотија!.Изработен од Квалитетни Керамички!.БЕСПЛАТНИ САД превозот понудени!За да се Испраќаат ДИРЕКТНО од нашите САД локација твое!. - еден сет на 5 парчиња Мачка chopstick/Нож/Лажица/Вилушка Почива - Handpainted Арт Деко Дизајн - Направени од Керамички!- Функционална како и колекционерски - Одличен избор за подарок мачка љубовници, семејства, лица или/и пријатели. - Добра декорација на трпезариска маса или дневна соба - Ги стапчиња за јадење/kinife/гранки/лажици повеќе среди и ќе ја исчисти од нечистотијата. - Совршени за секојдневниот домашна употреба. - Димензија на секоја Единица : Прибл.Прибл. 2.16" x 1.14" x 0.78"- Нето Тежина По Единица : Прибл. 0.6 унци или 18 грам.

Декларирани својства

Најдобри предлози