• Ново
Vsonus H89 Хибрид Активен Бучава Поништување на Слушалки, Безжична Bluetooth Над Увото Слушалки со Микрофон за Авионски Патувања Работа АНГ 40Hours Изведба на Длабоки Бас Свит?

Vsonus H89 Хибрид Активен Бучава Поништување на Слушалки, Безжична Bluetooth Над Увото Слушалки со Микрофон

DEN 1079.76
Залиха

Износ

СЛУШАЛКИ ПОВИЦИ И ИЗВЕДБА : Вграден-во CVC 8.Вграден-во CVC8.ЈАСНО ПОВИЦИ : .ХИБРИД АКТИВЕН БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на ТЕХНОЛОГИЈА : Вграден-во 4 намалување на шумот микрофони и дигитални активни намалување на шумот алгоритми, може да се намали на животната средина бучава во повеќе од 95%, погоден за канцеларија, аеродром, дома, метрото, спортски,отворено и други бучни околини.ЛЕСЕН ДИЗАЈН : . ● Лесни ергономски дизајн,278g на телесната тежина, ABS+Силиконски материјал се користи за headband,стабилни и не се лизга,На earmuffs се направени од дише високо-протеин кожа завиткани со меко мемориска пена,повеќе одговара и удобен за носење, светло и удобно да се носат во текот на целиот ден долго.0 чипсет, стабилни перформанси, ниска потрошувачка на енергија, работа прашува звук; 4 OMM возачот говорник, длабок бас, зголемените treble, јасно и сладок глас.5 часа за целосно полнење.BLUETOOTH И СЛУШАЛКИ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Bluetooth 5.5 мм аудио уреди, итн. ● Разумен копче за работење на изгледот, независни намалување на шумот се префрлате и намалување на шумот LED индикација на лево, volume +/- на десно, мулти-функција на копчиња, Bluetooth LED индикатор, Тип C брзо полнење порта, повеќе во линија со народите оперативни навики.

Декларирани својства

Најдобри предлози