• Ново
Ѓубре Може Да Моден Креативни Ѓубре Може Да Не ' Рѓосувачки Челик Анти-Отпечатоци Ѓубре Може Да Плоштадот Хотелско Лоби Трговски Центар Ѓубре Може Да Затворен Корп?

Ѓубре Може Да Моден Креативни Ѓубре Може Да Не ' Рѓосувачки Челик Анти-Отпечатоци Ѓубре Може Да Плоштадот Хотелско

DEN 1284.00
Залиха

Износ

Стилски и едноставен нерѓосувачки челик корпата за ѓубре, добро направени и со висок квалитет.Рециклирање кутија е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик за издржливост.Едноставен дизајн, анти-отпечатоци и лесно да се чисти.Не се изедначи и не боли раката, внатрешниот и надворешниот цевки се внимателно дизајнирани.Во хотелско лоби, хотел коридор, отворено практични.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail да го реши проблемот.

Декларирани својства

Најдобри предлози