• Ново
Dell XPS 13 9310 Лаптоп (2020) | 13.4 4K Допир | Core i7 - 1TB SSD - 32GB RAM | 4 Јадра @ 4.4 GHz - 11 Генерација на ПРОЦЕСОРОТ

Dell XPS 13 9310 Лаптоп (2020) | 13.4 4K Допир | Core i7 - 1TB SSD - 32GB RAM | 4 Јадра @ 4.4 GHz - 11 Генерација

DEN 17999.76
Залиха

Износ

Dell XPS 9310 Лаптоп 13.4" Екран на Допир Platinum Сребро.Intel Core i7 11 Генералот i7-1185 G7 Quad-Core Процесор 1.8 GHz (4.4 GHz Со Турбо Поттик). 1 TB SSD Хард Диск & 32 GB RAM Меморија. 3456x2160 4 K резолуција Допир со интегрирана веб Камера и интегрирана графика чип.Безжичен Wifi & Bluetooth.

Декларирани својства

Најдобри предлози