• Ново
Otomix Мажите ХИТ Висок Интензитет на Интервалот Тренер Кревање Салата Чевли

Otomix Мажите ХИТ Висок Интензитет на Интервалот Тренер Кревање Салата Чевли

DEN 1896.00
Залиха

Износ

Нивните салата чевли се дизајнирани и создадени од страна на искусни Боречки Уметници и кревање на шампионите за исклучителни моќ, без оглед на вашето ниво на вештина.Гумен ѓон.Без разлика на вашиот вештина ниво, нивниот посветеност на високите дизајн стандарди значи дека повеќе моќни тренингот е во рамките на вашиот дофат.Otomix ХИТ Тренер стил MF7000 е совршен за кревање на тешки предмети дена, дизајниран со влечење и стабилност.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нога кревет направени за удобност и рамнотежа.Удобно кревање bodybuilding чевли се направи сите разликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози