• Ново
ChenCheng Ѕид Полица, Дрвена Полица Слободни Перфорирани Ѕид Полица На Ѕидот Партиција Декорација Десктоп Спалната Соба Полица (Две Бои Се Опционални) Живеат Мебел (Бој

ChenCheng Ѕид Полица, Дрвена Полица Слободни Перфорирани Ѕид Полица На Ѕидот Партиција Декорација Десктоп Спалната

DEN 400.80
Залиха

Износ

Големина : 45x13x16cm, полица ширина 12cm, бела и црна.Материјал : дрво одбор.Парична казна дрво, откривајќи текстура, мазна површина текстура, дебела плоча, дрво дрво, челик рамка е спреј-прскање процес, мазна и убава, без боја, добро чистење, водоотпорен и влага-доказ.Слободни на две инсталација методи, испрати куки, погоден за чисти и мазни површини, како што се стакло, без нокти, погоден за бели ѕидови, дрвени панели, итн.Идеален подароци и гаранции - овие здрав полици мора да бидат идеални за прикажување на колекционерски предмети, фотографии, книги, уметнички дела, итн.Вртежен момент дрво тесен железо е идеална за мали простори.Да ги користите овие ѕид месеци да се создаде читање на клупа во вашата детска соба, канцеларија, дневна соба, рекреација соба или расадник.

Декларирани својства

Најдобри предлози