• Ново
FENGANS Божиќ Украси Злато Папрат Лист Свеќа Држачот за Маса Нордиските Луксузен Сребрен Домот Светилник за Свадба на Божиќ Дома Декорација (Боја : A)

FENGANS Божиќ Украси Злато Папрат Лист Свеќа Држачот за Маса Нордиските Луксузен Сребрен Домот Светилник за

DEN 1286.88
Залиха

Износ

Големина : Како shown Material : Metal Weight : за 120g Application : Дома,Дневна соба,Канцеларија,Полица,Публикации,Маса,Desktop,Божиќ Партија Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.* DIY Елка ,Монтажни Украси (Дедо Мраз, снешко, снегулка, Божиќ чорапи, Божиќ шапка, бонбони, ѕвона, итн. * Материјал : многу силна, Не е лесно да се влечат далеку од дете.Свеќа Држачот за Маса Европската Папрат Лист Форма Свеќа Носители Стојат Метал Candelabra Сребро Домот Светилник за Свадба на Божиќ Дома Декорација Чај Light Features : 1. Широко се Користи : The candelabra е едноставна и великодушни украси, тенки и високи свеќа носители се создаде еден суптилен и елегантна атмосфера за вас, совршен за домашна декорација, housewarming, градина свадба, годишнина, роденден, табели свеќи вечера, на Вљубените, Божиќ, ноќта на Вештерките, Мајки Ден подароци, итн. Дома Украси : На Декоративни свеќа носителот не само што може да светне вашиот дом и да се направи атрактивни, но, исто така, може да се промовира во однос на вас и вашето семејство, вашиот партнер, вашите пријатели во некои посебни прилики.), одлична за Божиќ партија украси.1 x Свеќа Држачот. Единствен Облик Дизајн : изгледот е едноставна и посебно како центар место за на маса, тоа се совпаѓа со разни на почетниот стилови како што се Европски стил, Американски стил, Нордиските стил, Јапонски стил, Модерен стил, итн.Свеќа имателите е стабилен со мазна површина за безбедна употреба и нема да го оштети вашиот мебел. * одлично за око за око координација, парична казна боја признавање.

Декларирани својства

Најдобри предлози