• Ново
JeepTails Бул Rider Опашка светилка Светлина ги Опфаќа Компатибилен со Џип JK Wrangler - Црна - Наместете го на 2

JeepTails Бул Rider Опашка светилка Светлина ги Опфаќа Компатибилен со Џип JK Wrangler - Црна - Наместете го

DEN 2090.40
Залиха

Износ

Направен во САД!Издржливи, флексибилни 1/16" УВ-отпорни пластични опашка светлина ги опфаќа компатибилен со Jeep Wrangler JK модели.Се продаваат во Сет од 2 Покрива.Одговара директно преку вашиот постоечки акции OE (original equipment) опашка леќа собранието дозволувајќи им на многу светлината да блесне преку.Исклучително лесен за инсталација.Повторна употреба на вашиот монтажа завртки.Опфаќа универзално се користи опашка светилка стандард.Jeep Tails се компатибилни со Џип Wranglers и дизајниран за да ви овозможи да парадирањето на вашиот стил.Нека твојата слика блесне преку неа.

Декларирани својства

Најдобри предлози