• Ново
Brandmotion TRNS-2120 Транспарентен Приколка Двојно Камера Задните Визија Системот

Brandmotion TRNS-2120 Транспарентен Приколка Двојно Камера Задните Визија Системот

DEN 1526.40
Залиха

Износ

3" високи (заграда се додава 1.Ултра висок квалитет на камион-да-приколка брз исклучите каблирање; Вклучува 10 метри со возилото страна темперамент и 20-метар приколка страна темперамент.Ова чистење на ОЕМ се погледне овозможува на приколката да биде лесно се одделуваат.Овој сестран нови безбедноста и удобноста помош заменува вашата моментална rearview огледало со живо стриминг full HD видео екран.Висина : 6 Инчи. 170º Хоризонтална Поле на Гледање.Огледало карактеристики голем, жив 9.компатибилност оваа универзална транспарентен приколка задните визија системот е дизајниран да биде во можност лесно да додадете камера со било приколка до 65' долго.66" полн колор дисплеј, 1980 x 320 резолуција 1080p, 9.66" огледало и со работ на работ на екранот вграден, 2 влезови (4 pin авијација), 16 : 9 aspect ratio, формат : ntsc и pal, 12-24v оперативен напон спектар, без далечински управувач, не onstar компатибилни, 2 влезови избор преку дното копчето, огледало функционалност преку одржување на дното копчето, без паркинг gridline шалче.Овој комплет е дизајниран да функционира во широк спектар на возила користење на D-Табот Оптоварување планината.Ве молиме потврдете производот се вклопува во посакуваната локација пред финалето инсталација.66" полна боја на работ на работ на екранот, 1980 x 320 Резолуција 1080p и размер 16 : 9; Дизајниран за употреба на стандарден Д-Табот оптоварување огледало планината.Ова огледало е не-затемнување на екранот огледало. 2 Влезови Избор Преку Дното Копчето.Камерата Димензии : 2. • Дизајниран и собрани во Детроит.Тоа е непобедлива приказ дава возачи мир на умот. • Снабдувач на решенија со ОЕМ потекло кои работат подобро, искуство помалку квалитетни Прашања.Ве молиме потврдете производот се вклопува во посакуваната локација пред финалето инсталација.66" на работ на работ на екранот огледало како комплетен задните визија решение.Некои возила може да бара адаптер.Индустриски Одделение CMOS Camera Camera Димензии : 2.1 лукс со инфраред за подобро осветлување и поостри слика, паркинг gridlines на располагање, формат ntsc, 9-16v оперативен напон спектар, боја на сликата со автоматски баланс на белата боја, електрична авто ирис, 170 степен хоризонтална поле на гледање, 130 степен на вертикална поле на гледање, водоотпорен и shockproof случај, ip 68 противвредност.5" Широк x 2.3" Високи (Заграда се Додава 1.5" широк x 2.Кога е целосно инсталирана сликата од задна камера чисто прикажува на ново инсталиран раб до раб огледало во кабината со практично нема латентност благодарение на високиот квалитет каблирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози