• Ново
QTHAIR 12A Перуанскиот Лабава Длабоко Бран Човечка Коса со Затворање(18 20 22+16Free Дел Затворање,Природни Црна) Перуанскиот Лабава Длабоко Бран Богородица Коса Ткаат со 4x4 Ш

QTHAIR 12A Перуанскиот Лабава Длабоко Бран Човечка Коса со Затворање(18 20 22+16Free Дел Затворање,Природни

DEN 3743.76
Залиха

Износ

Q4 : Може ли да го боја/color тоа?A : Да, косата може да биде Permed/Обоена/Избелени/Означена. (#613 и #27 не ќе се препорачува)ве Молиме исчистете ја со средство за смекнување на косата или масло reguarly да ја задржи својата шармантна по боење.Q2 : Коса Мирис?A : Нема Лоша Миризба. 4x4 инчен Швајцарската Чипка Closure True на Должината и Целосно да Weight Stretch Затворање да се Прави и да се Измери од Врвот до Крајот на Најдолгиот Дел(Средниот Дел).Жив и Silky Thick без Сплит Ends No Метежот Без Пролевање Не lices.QTHAIR само го продаде 100% човечка коса и постои без синтетички влакна во нашата фабрика. 12 A Одделение 100% Необработени Човечка Коса, кои се отсечени од Еден Млад Донатор Директно;Мека,Мазна,Shinny и Може да се Бојадиса, Permed, Избелени, Истакна,Завиткан или Стилизирана како свој коса.Q3 : Колку долго го прави тоа трае?A : Тоа зависи од вашата maintainance(обично 5-10 месеци).Машина Двојно Weft да се Избегне Shedding Tight,Уредни и Издржливи да Use Natural и Удобен за Носење.П5 : Враќање Политика За Наплата? 40 Дена Без Причина Да Се Вратат.Пред Извлечен Природни Косата со Бебе Коса(Направи Областа на Предниот Косата и Темето и Помеша,Може да се Раздели Каде ви се Допаѓа)Чипка Боја : Кафена Боја Lace Bouncy Текстура, Мека Швајцарската Чипка Пакет се вклучуваат : 1 Бесплатно Дел Затворање Само.Двојно Машина Weft, Висока еластичност 1-5days Испорака со Слатки Подароци;Не постои Ризик Шопинг-Голема Врати и Реконструкција/Замена Политика;.Една насока Cuticles Soft и Bouncy Highest Еластичност.Направени Метод : 100% Рачно Изработени Чипка Closure Top Избрани Швајцарската Lace130% Густина. 100% хемиски слободно,тоа може да има локална шампон мирис,но може да бидат отстранети од страна на cowashing со шампон и балсам.

Декларирани својства

Најдобри предлози