• Ново
Petal Kolinsky Сребрена Рачка на доградба на Акрилни Нокти Четка за Нокти во Прав ГОЛЕМИНА #10 (CRIMPED)

Petal Kolinsky Сребрена Рачка на доградба на Акрилни Нокти Четка за Нокти во Прав ГОЛЕМИНА 10 (CRIMPED)

DEN 911.76
Залиха

Износ

ВАЖНА забелешка : ве Молиме чисти вашата четка со четка за чистење или Ноктите Течни по примаат и пред првата употреба.На Доградба На Акрилни Нокти Во Прав Нокти Четка Crimped.За Професионална употреба само.Овие четка е круг, кој беше crimped во основата на четка, што го прави рамниот стомак, додека сеуште одржување на заострените точка за прецизност и контрола.

Декларирани својства

Најдобри предлози