• Ново
xigua Диносаурус Шема за Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање Корпа за Организатор Играчки, Перница 20 D x 14 H

xigua Диносаурус Шема за Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање

DEN 1776.00
Залиха

Износ

Општи Складирање : Провизии сува стоки, постелнина и крпи, складирање кошница за намирници во автомобил.Бања : ткиво, преземање складирање, чешли, убавина додатоци, шминка.Дневна соба : списанија, книги, контроли, remotes, свеќи, Двд-а, одборот игри.МУЛТИ-PURPOSECloset во соби : облека, капи, ленти, итн.Одлична за бебе соба, детска соба, playroom, занает соба, бања,бебе подарок, кујна и плакарот организација итн.Вие не треба да се двоуми, сега кликнете на златна "Додади во Кошничка", Ние ќе ги пренесе тоа за вас во рок од 2 дена.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно наплата.Внатрешната обвивка е направен од 300 DPE водоотпорен материјал, кој може да се користи како валкана облека кошница; тоа е лесно за чистење, само избришете ја со влажна сунѓер или влажна крпа. 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња;декоративни складирање корпа за Домашна Канцеларија расадник Плакарот организаторот.Specification Size : Дијаметар 20in X Висина 14in Material : Платно Надворешноста, Бела обложени ЈП ткаенина Внатрешни работи Lining Capacity : 72 Liters Quantity : Поставување на 1 Collapsible и Durable When не ви е потребна, може да се свитка кошница едноставно и тоа може да зачувате место.Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Семејството Соба : играчки, кадифен, ќебиња, игри, облека,Полица организаторите.

Декларирани својства

Најдобри предлози