• Ново
САД SealingSpiral Рана Страната Заптивка со Графит Додатен за 1 Луле - 1/8 Дебела - Класа 1500

САД SealingSpiral Рана Страната Заптивка со Графит Додатен за 1 Луле - 1/8 Дебела - Класа 1500

DEN 388.56
Залиха

Износ

Тип : Спирала Рана.За Страната ANSI Класа : 1500. За Цевки, Големина : 1".Температурата Опсег : -300° 1200° F. Спецификација Сретна : ASME B16.20. Спирала рана дихтунзи обезбеди исклучителни структурна сила да бара апликации.На графит додатен им овозможува на овие дихтунзи да издржи екстремни температури.

Декларирани својства

Најдобри предлози