• Ново
PBOHUZ Сензор Бин -42L Кујна Автоматско Сребро Плоштадот Сензор за Ѓубре Отпад Прашина Корпа за Ѓубре Може да

PBOHUZ Сензор Бин -42L Кујна Автоматско Сребро Плоштадот Сензор за Ѓубре Отпад Прашина Корпа за Ѓубре Може

DEN 8461.44
Залиха

Износ

Современите квадратен облик дизајн допир бесплатна сензор кутии.Иновативни, допир без операција, хигиенски и лесен, со LED Инфраред Сензор се отвора и затвора со капак автоматски со бран на рака, дозволувајќи им на хигиенски и бучава слободна употреба.Тоа е, исто така, карактеристики на лесен за употреба со on/off копче за брза акција отворање и затворање на капаци.Кој притиснете retainer прстен фиксна ѓубре торба за цврста контрола врз бин облоги и врева-бесплатно отстранување.Притиснете прстен костец бин облоги цврсто за да се спречи лизгање и да се овозможи гужва-слободен торба менува.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Сребро Големина : Прибл. 64x34x24.5cm / 25.2x13.4x9.6in Батерија : 4*АА Батерија(Не се вклучени) Пакет Листа : 1*Сензор за Ѓубре Може да се 1*Упатството Забелешка : Бидејќи таму беше прирачник за мерење ,големината може да има 1-2cm/инчен разлика.Бојата може да биде мала различни, поради состојбата или светло или различни монитор.

Декларирани својства

Најдобри предлози