• Ново
Шун Кен Кромид DM0513 Serrated 5-Инчен Комунални Нож

Шун Кен Кромид DM0513 Serrated 5-Инчен Комунални Нож

DEN 4318.80
Залиха

Износ

5-инчен Шун serrated комунални нож со ергономски Кен Кромид-дизајнирана рачка.Рачно изработени во Јапонија на неверојатно остри, силна ВФ-10 челик.Убава црна Pakkawood се справи обезбедува напнатост-слободен контрола.Дамаск-стил бранува на сечилото им помогне на ослободување на храна; остар совет за сечење.Измијте со рака; доживотна гаранција; подарок-заградени.Секој ден е авантура со Chillax Гумени Безделник!Музички фестивал, базен партија, парк, кампување, скијање или дури и добрите стари дворот-вашиот Chilla X Воздух Безделник може да се справи со ништо.Тие велат дека не постои такво нешто како случајност; дека мора да биде причината зошто ние го избра најдобрите отворено rip-стоп ткаенина за вашиот Chilla X Безделник.Afterall, ние сите ја сакаме добра авантура, воопшто не ние?Задржи го тоа едноставно!Оваа гумени безделник е виткање стол, hammock, пикник ќебе и базен floatschair сите во еден, при снимањето ќе се расправаме.Тоа е исклучително издржлив, светлина, и служи многу различни улоги од hammock да регулируема облегалка.Ова не значи дека тоа е премногу тешка за да се плови во базен, затоа што тоа служи како водни безделник премногу!Ако сте во потрага за брзо и лесно поставување за пријатно време, ова е производ за вас! .

Декларирани својства

Најдобри предлози