• Ново
Елита Чекор 1/2 Премиум Faux-Кожа Grained Анти-Замор Мат, 2' x 3', Тен

Елита Чекор 1/2 Премиум Faux-Кожа Grained Анти-Замор Мат, 2' x 3', Тен

DEN 1167.12
Залиха

Износ

1/2" винил конструкција за оптимално долготрајна удобност.Пункција отпорни на површината со богата faux-кожа текстура и двоен слој изградба.Beveled рабови се намали патување опасности.Земја на потекло : сад. 1/2" винил конструкција за оптимална удобност Пункција отпорни на врвот површината со faux-кожа текстура и двоен слој изградба Beveled рабови се намали патување опасности.

Декларирани својства

Најдобри предлози