• Ново
Нерѓосувачки Челик Проширување Завртки, Конкретни Кука Затворени Кука Проширување Завртки Рѓа‑Отпорни Проширување Гром Корозија‑Отпорни, за Бетонски Ѕид за Одр

Нерѓосувачки Челик Проширување Завртки, Конкретни Кука Затворени Кука Проширување Завртки Рѓа‑Отпорни Проширување

DEN 1593.60
Залиха

Износ

Изгледот е сјајна и подмачкано, и ротација нема да предизвика chipping.Дизајниран со анти‑лизга судрат, овие навртки може лесно да се сфати ѕид, лошиот да падне и да се лизга надвор.Овие проширување завртки се 1‑парче цевки, која може да носи поголема тежина и да се обезбеди стабилна работа.Широко се користи во заштитни огради, анти‑кражба вратата и прозорецот, дожд тенди, фиксна клима, дом проекти, итн.Направени од високо‑квалитет на 304 нерѓосувачки челик, овие проширување завртки се трајни, рѓа‑отпорни и отпорни на корозија.Функција : 1. Направени од високо‑квалитет на 304 нерѓосувачки челик, овие проширување завртки се трајни, рѓа‑отпорни и отпорни на корозија.2. Дизајниран со анти‑лизга судрат, овие навртки може лесно да се сфати ѕид, лошиот да падне и да се лизга надвор.3. Изгледот е сјајна и подмачкано, и ротација нема да предизвика chipping.4. Широко се користи во заштитни огради, анти‑кражба вратата и прозорецот, дожд тенди, фиксна клима, дом проекти, итн.5. Овие проширување завртки се 1‑парче цевки, која може да носи поголема тежина и да се обезбеди стабилна работа.Спецификација : Предмет Тип : Проширување Screws Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Quantity : 10pcs Color : Silver Installation Длабочина : Прибл. 60mm / 2.4 in Specification : M8 Casing Дијаметар : Прибл. Само 11,6 mm / 0.46 in Punching Дијаметар : Прибл. 12mm / 0.47 во Пакет Листата : 10 x Expansion Завртки.

Декларирани својства

Item Type:
Expansion Screws
Material:
304 Stainless Steel
Quantity:
10pcs
Color:
Silver
Installation Depth:
Approx. 60mm / 2.4in
Specification:
M8
Casing Diameter:
Approx. 11.6mm / 0.46in
Punching Diameter:
Approx. 12mm / 0.47in
Package List:
10 xExpansion Screws :

Најдобри предлози