• Ново
Пети Ноктите Clippers Секачи Дебели Нокти Датотека Ingrown Помине ноктот Podiatry plier

Пети Ноктите Clippers Секачи Дебели Нокти Датотека Ingrown Помине ноктот Podiatry plier

DEN 239.76
Залиха

Износ

Погоден за корисници од сите возрасти возрасните.Тој има безбедност заклучување за enhanced protection и моќни пролет систем.Погоден за левата и десната рака на корисниците.ЛЕСЕН И БЕЗБЕДЕН : Овој медицински одделение clipper е многу лесен и едноставен за употреба поради силна кутија заеднички систем, што го прави движењето многу мазна.Оваа помине грижа clipper е совршен подарок за роденден, Божиќ, на Таткото или на Мајката Ден или за оние кои се во потрага за педикир за полнење.Идеален за Podiatry салони и лична нега.Секој ЖИЛЕТ РАБОТ производ вклучува 30-дневниот гаранција за парите назад & 12-месечен услуга за најдобар клиент искуство.5" или 14cm во големина со остар конкавна Вилица-форма 20mm ножеви безбедно да се намали преку дебела, тврдоглави и ingrown пети ноктите.Чувајте ги вашите нозе здрави и без болка и ноктите габа.Оваа помине clipper е идеален за секој ден помине грижа за полнење и лични Чешлање.Тоа е полиран и многу лесно да се чисти.Доаѓа со конвексни се справува со шема за вашата удобност и совршен зафат.ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ ЗА INGROWN НОКТИ : Тоа е 5.5" или 14cm во големина со остар конкавна Вилица-форма 20mm ножеви безбедно да се намали преку дебела, тврдоглави и ingrown пети ноктите.

Декларирани својства

Најдобри предлози