• Ново
Ledy Champswiin Деца Момче Унисекс Облека Бебе Лето Облека Диносаурус Писмо за Печатење Памучни Блузи+Сива Еластични Шорцеви 2 парчиња

Ledy Champswiin Деца Момче Унисекс Облека Бебе Лето Облека Диносаурус Писмо за Печатење Памучни Блузи+Сива

DEN 167.52
Залиха

Износ

Drawstring затворање. ❤Пакет се Вклучени : 1x Диносаурус Блузи без Ракави + 1x Диносаурус Шорцеви.Љубезно се однесуваат на големината на табелата пред да го купите!. ❤Одличен Материјал : бебето краток проекти се направени од страна на многу меки и се водат памук мешавина ткаенини, што е супер кожата-пријателска и пријатна за носење.Многу дише лето облека за млади момчиња. ❤Кул Дизајн : бебе момче летна облека поставени се дизајнирани со симпатична букви и цртан филм диносаурусите шема, кратки панталони се дизајнирани со комбинација стил, и момчиња sweatpants се водат и тенок за да се носат, вашите момчиња ќе се чувствувате многу пријатна и кул на тоа. ❤Snugger се Вклопуваат Години краток сетови.Мека памучна мешавина материјал.Боја : Диносаурус Бела | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози