• Ново
Храна за бебиња се Притисне Станица Младата Свеж Овошен Сок Создателот со Складирање Торби за Храна Создателот Подготовка

Храна за бебиња се Притисне Станица Младата Свеж Овошен Сок Создателот со Складирање Торби за Храна Создателот

DEN 355.20
Залиха

Износ

[Три точење] : 3 видови на храна точење, која може да се сретнат разни потреби за бебе подготовка на храна во исто време, и да ги зачувате вашите време;.Карактеристики : [Високо квалитетни материјали] : бебето додаток во исхраната машина се направени од храна одделение материјали, не содржат штетни материи како што се bisphenol A, и е безбеден и здрав за употреба; [Погодно за вашето патување] : изберете храна во текот на патувањето, за вашите деца, кој е удобен за носење и да уживаат во секое време, насекаде; [Три точење] : 3 видови на храна точење, која може да се сретнат разни потреби за бебе подготовка на храна во исто време, и да ги зачувате вашите време; [Лесно ракување] : Лесен за употреба и лесно да се работи; [Лесно складирање] : стискаш торба може да складираат храната во фрижидер за да се одржи свежа. 54" ( Dxšxv ) Капацитет на секоја торбичка : 4 Oz Употреба : За бебе, деца, или стари лица за подготовка на храна Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0.Пакет Вклучувајќи 1 x Храна за бебиња се Притисне Станица 3 x Шише 10 x Замена Стискаш Кеси. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Спецификација : Боја : Како што е Прикажано Материјал : ABS Големина : 21x22x9cm/ 8. [Погодно за вашето патување] : изберете храна во текот на патувањето, за вашите деца, кој е удобен за носење и да уживаат во секое време, насекаде;.

Декларирани својства

Најдобри предлози