• Ново
Daoke Проширување Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка/Издолжени Проширување Завртка/Гром М12-M20 2 парчиња Проширување Кука (Боја : 200mm, Големина : M14)

Daoke Проширување Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка/Издолжени Проширување Завртка/Гром

DEN 895.20
Залиха

Износ

Стандардна големина завртка, лесно да се инсталира.Нерѓосувачки челик заврши нуди заштита од ' рѓа.Текстурата на материјалот : 304 од не ' рѓосувачки челик.големина на : На пример : M6 * 100 (конец пречник од 6mm, завртка должина 100mm).Може ефикасно да се спречи ширењето цевка вртење додека заострување на завртки,подобрување на триење, како и.Се користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство, итн.Изработени од нерѓосувачки челик, погодна за внатрешна, надворешна, тоа не е рѓа дури и во влажна средина.Носат-отпор, анти-корозија & висок рѓа resistance Texture на материјал 304 нерѓосувачки steel Name Проширување screws Surface третман : Unprocessed Standard : Метрички systemsize : На пример : M6 * 100 (конец пречник од 6mm, завртка должина 100mm)се Користи во конкретни ѕидот.Широко се користи во оградата, burglarproof вратата и прозорецот, clotheslines, крошна, климатизација фиксација, дома декорација, инженеринг, местење & anchoring хардвер и сл.

Декларирани својства

Најдобри предлози