• Ново
AstroAI Гуми Воздушна Пумпа и Автомобили Багажникот Организатор со Капак & Кулер Торба Пакет

AstroAI Гуми Воздушна Пумпа и Автомобили Багажникот Организатор со Капак & Кулер Торба Пакет

DEN 1918.80
Залиха

Износ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Вклучени : гуми воздушна пумпа и Автомобили Багажникот Организатор со Капак Голема бела светлина LCD екран го прави лесен за читање дури и во темнината; Опремени со интегрирано LED светилка со независни се префрлите на контрола за итна употреба; 12 V 120 W 10ft (3.05 метри) долго тешки-должност автомобил запалка приклучок за кабелот го прави лесен за употреба.Издржливи Структура : На Astro AI автомобил организатор е направен од 1200 D Оксфорд ткаенина и 3мм засилен густина одбор, многу издржливи.Само да се избрише со влажна крпа, ако се валкани.Постојат 3 цврсти ЈП дното панели за поддршка на sidewalls, што го прави автомобилот организатор неверојатно здрав, не грижи за деформација, па дури и по пополнување со еден тон работи. 3 во 1 Складирање Box : Ова поле има 3 компоненти, можете да користите еден, два и три од нив од страна на капакот и се одвиваат според вашето барање. 12 странични џебови и 1 еластична џеб обезбеди дополнителен простор за мали предмети.Кажете збогум на пренатрупана автомобил.Така лесно да се задржи чиста и нареди.

Декларирани својства

Најдобри предлози