• Ново
AVOIN colorlife Денот на Вљубените Акварел Љубов Срцето Стрелка Балон Камион Gnome Фрли Перница Опфаќа, 18 x 18 Инчен Празник-Годишнината Свадба Перница Случај Декорација за Т?

AVOIN colorlife Денот на Вљубените Акварел Љубов Срцето Стрелка Балон Камион Gnome Фрли Перница Опфаќа, 18

DEN 383.76
Залиха

Износ

Полиестер & Полиестер Смеса.Увезени.ИЗДРЖЛИВИ И ПОВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од машина перат Полиестер, удобно & мека на допир, без крварење, исчезнува или протриване прашање.МАШИНА ПЕРАТ : Машина за миење со ладна вода одделно, нежно циклус само, не кајгана.Останува исто и како нови, после секое миење.ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА : Боја координирани невидливи/скриен патент затворање за елегантен изглед, супер лесно да ставам вашата перница/филер во оваа покрие.КАРАКТЕРИСТИКИ : Добредојдени гости во вашиот дом, со овој уникатен, сезонски перница капак.Не Вметнете или Додатен.Материјал : 100% Полиестер.ОДЛИЧНО ЗА ДОМА ДЕКОР : Ултра мекост се чувствуваат, ги носи топол и модерен изглед на вашиот дом декоративни, дневни соби, кревети, софа, каучот, фрли, чаир, спални соби, канцеларии, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози