• Ново
Basics 14-Инчен Таблет Торба, Црна

Basics 14-Инчен Таблет Торба, Црна

DEN 1063.20
Залиха

Износ

Целосна големина на лаптоп случај компатибилен со лап-топ компјутери до 14.1" екран.Високо-волумен пред оддел обезбедува простор за моќ канапи, бизнис картички, USB уред и другите лични податоци.Удобен пред џеб продавници брз пристап предмети, како на авионската карта или пасош.Прилагодливи рамо, рака и го зграби рачка овозможува лесно транспорт.На багаж помине низ на задниот панел овозможува лесен транспорт, со возен багаж.Внатрешни Димензии : 13.6" x 1.6" x 10.6" (Dxšxv) ,Надворешни Димензии : 14.1" x 2" x 11" (Dxšxv).Големина : 14 Инчен | Стил : 1-pack | Конфигурација : Торба.

Декларирани својства

Најдобри предлози