• Ново
Doulove Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо Rfid Блокирање, Надградени Патување Паричникот Носител на Пасош со Вакцинација Картичка, Пасош Покритие за Жени Мажи со возач

Doulove Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо Rfid Блокирање, Надградени Патување Паричникот Носител на Пасош

DEN 191.76
Залиха

Износ

Пасош за Носител со CDC Вакцинација Картичка Заштитник, Укината Големина(L x W) : 5.6 x 4.2 инчен.Вакцина Картичка Големина : 5.2 х 3.5 инчен, одговара за 4 x 3 инчен вакцина картичка.Пасош за Носител со CDC Вакцинација Картичка Заштитник Материјал : Направен од СТП кожа, пасош поклопецот е мека и удобна да зафат во, водоотпорен и лесно да се чисти.Повеќе намени : Надгради пасош случај има 4 џебови : јасно џеб може да се користи за вакцинација картички и останатите џебови може да се одржи пасош книга, лична карта, возачка дозвола, кредитни картички, бизнис картички, пари, фактури итн.Тоа потполно бесплатно вашите раце и заштедете повеќе простор за вас.Rfid Блокирање : Патување пасош паричник со вакцина за држачот на употреба единствен материјал конструиран специјално за да го блокира 13.56 MHz или повисоко RFID сигнали и заштита на вредни информации зачувани на вашиот пасош и кредитни картички од неовластен скенира.Совршено се Вклопуваат : CDC вакцинација картичка заштитник и пасош носителот одговара на вашиот пасош и вакцина картичка совршено, ќе безбедно заштита на вашите документи, е голема држачот за патување essentials.Боја : Виолетова.

Декларирани својства

Најдобри предлози