• Ново
100 Компјутери Божиќ Светлина Клипови Мини Олук Висат Куки Водоотпорна Светла String Висат Куки за ноќта на Вештерките,Божиќ,Забава,Роденден,Свадба на Отворено Декора?

100 Компјутери Божиќ Светлина Клипови Мини Олук Висат Куки Водоотпорна Светла String Висат Куки за ноќта на

DEN 285.12
Залиха

Износ

1.На јадицата е дизајниран со флексибилна форма, која може да се поправи на светлината string на стража ефикасно, практичен и удобен. 2.Направени од високо квалитетни PP материјал, кука е да се носат отпорен и издржлив, ја водеа долго користење на животниот век. 3.На јадицата е компактен и лесен, удобен да го врши, да не заземаат многу простор за складирање. 4.Можете да ги користите овие клипови да се поврзете на жица на string светла околу вашиот дом за да го прослават фестивали, заличи на вашиот живот и да се направи вашиот простор убава, додадете фестивал и забава атмосфера лесно. 5.Погоден за различни светлосни тела, како as LED светлина, јаже светлина и повеќе, идеален додаток за Божиќ, празник, роденден украси.Материјал : Пластични Боја : бела Големина : Како слика покаже Пакување листа : 100* кука Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози