• Ново
Athiry 2 парчиња 18W 3.5 Инчен Круг Led Работа Светла Off-Road Возење Под светлото на рефлекторите Светла за Магла за Џип 4x4 SUV АТВ Чамци Автомобили Камиони

Athiry 2 парчиња 18W 3.5 Инчен Круг Led Работа Светла Off-Road Возење Под светлото на рефлекторите Светла за

DEN 887.76
Залиха

Износ

*[Уникатен Дизајн]* : 3.5 LED Светло е опремен со 6pcs место зрак LED чипови , умре-фрлија алуминиум домување и PC леќа кој дава сила и издржливост.Нашите 3.5 инчен круг led парчиња имаат високо-ефикасен систем за ладење да се зголеми до 30.000 часа животен век, водоотпорен, прашина-доказ, земјотресот-доказ, анти-корозија за суровата средина. *[Место Фокус Зрак]* : 18 W led работа светлина е 1320 LM,6000 K белата Боја Температура со ниска потрошувачка на енергија.Овие светла за магла светла, тоа изгледа различно и атрактивни,ТОЧКА одобрување, легално да се вози на патот.Ова е најдобар избор за надградба на вашето возило, му дава на вашиот автомобил нов остар изглед. *[Едноставна Инсталација]* : 3.5 инчен круг led светла со прилагодливи нерѓосувачки челик монтажа голема заграда,предводена круг светла за магла е лесно да се инсталира и да се прилагоди каде што може да се монтира,само да потрае околу 15 минути за да ја инсталирате,лесно и брзо. *[Широка Примена]* : LED светла за возење може да се користат како резервни светла, обратна светлина, водење светлина, помошни светилка, паркинг светлина и повеќе.Компатибилен со сите 4x4s, 4 WD, Off-road, АТВ, Трактори, Камиони, Приколки, ЏИП, Магнети, Мотоцикли, Голф коли, Вилушка лифт, Возови, Бродови, итн. *[Пакет се вклучени]* : 2 парчиња 18 W LED Работа Светла со Загради.Имате било какви прашања или било какви инспирации,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Продавачот E-mail,благодарение!.Боја : 18 W Круг Парчиња Светлина.

Декларирани својства

Најдобри предлози