• Ново
HEADLIGHTSDEPOT Црна Домување HID Фарови Компатибилен со Кадилак Escalade ESV EXT Вклучува Лево Возачот и Право на Патникот Страна предните Светла

HEADLIGHTSDEPOT Црна Домување HID Фарови Компатибилен со Кадилак Escalade ESV EXT Вклучува Лево Возачот и Право

DEN 1103.76
Залиха

Износ

Оваа Светлата во Собата е Компатибилен со 07-14 Кадилак Escalade, 07-14 Кадилак Escalade ESV, 07-13 Кадилак Escalade ЛОК.Не Се Вклучени Светилки Или Баласт.Висок Квалитет на Возачот и Совозачот Страна КРИЕШЕ Тип Светилки ТОЧКА и SAE печат и ги исполнува сите безбедносни барања.Заштитени со кавга слободен 1 година ограничена гаранција.Прифатлива, со висок квалитет, резервни HID Фарови во Оригинална Опрема стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози