• Ново
WOMHOPE Пакување од 1 Божиќ Перница Опфаќа Везови Санки Снегулки Зима Декоративни Плоштадот Перница Покрива Школки 18 X 18 Инчи за Кревет,Троседот,Кауч (Griege Дедо мраз (Сет

WOMHOPE Пакување од 1 Божиќ Перница Опфаќа Везови Санки Снегулки Зима Декоративни Плоштадот Перница Покрива

DEN 383.76
Залиха

Износ

Rayon и Полиестер.ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив памучна крпа платно материјал - Оваа перница корица има невидлива патент.ДЕТАЛИ : Овој перница корица има невидлива патент (Не вклучуваат вметнување).СОВРШЕН ВАШИОТ ЖИВОТ : вез модел не е само на предната страна,задната страна е празен без шема.КАРАКТЕРИСТИКА НА ПРОИЗВОДОТ : Божиќ везови шема,ги красат вашиот живот во фестивалот.ГОЛЕМИНА : Мерки 18 инчи плоштад(можеби имаат 1-2cm грешка), околу 45 x 45 cm (Insert не се вклучени).Боја : Griege Дедо мраз (Сет на 1 Buc).

Декларирани својства

Најдобри предлози