• Ново
Aves Apoxie Sculpt - 2 Дел Моделирање Соединение (А & Б) - 1 Фунта, Сребро Сива

Aves Apoxie Sculpt - 2 Дел Моделирање Соединение (А & Б) - 1 Фунта, Сребро Сива

DEN 718.80
Залиха

Износ

Се придржува до скоро било која површина.Бидете Креативни со Свој Користи!Достапни во 12 бои може да се меша и натпревар!.Поради тоа што се придржува до скоро било која површина, нејзината голема за sculpting, embellishing, обврски и пополнување најмногу ништо., полу-сјаен финиш.НЕ ПЕЧЕЊЕ - за Разлика од традиционалното моделирање глина, Apoxie Sculpt лечи тешко во рок од 24 часа со полу-сјаен финиш, што го прави совршен за дополнувања на костими или занаети, кои се премногу големи или деликатна за рерна.СОВРШЕН ЗА ВАШИОТ СЛЕДЕН ПРОЕКТ - Apoxie Sculpt ги комбинира карактеристиките и предностите на sculpting глина со лепило моќ на епоксидни!Совршен за вашата следна cosplay, занает проект, или дома décor!.СИЛНО ЛЕПИЛО МОЌ - Затоа што се придржува до скоро било која површина, тоа е одлично за sculpting, embellishing, обврски, и пополнување речиси секој проект!.Одлично за sculpting, embellishing, обврски и пополнување најмногу ништо.

Декларирани својства

Најдобри предлози