• Ново
Regrowth Органски Коса Серум Ролери во Собата, 20ML Тројно Roll-on Massager Раст на Косата Суштина, за Нега на Коса Анти Соголување Течност за Мажите и Жените Брзо Коса Regrowth Сушти

Regrowth Органски Коса Серум Ролери во Собата, 20ML Тројно Roll-on Massager Раст на Косата Суштина, за Нега

DEN 335.76
Залиха

Износ

1. Природната формула, нежна и да не ја оштетува косата корени. 2. Масажа топката, двојно апсорпција, фирма главата и направи косата и коренот силна. 3. Балансирање на нафта лачење и поправка на оштетените скалпот фоликулите на косата, и обновата на бариера функцијата на скалпот. 4. Враќање на скалпот активност, намалување на косата крст. 5. Јадев главата нежно и да се промовира апсорпција на хранливи материи од страна на фоликулите на косата. 6. Подобрување на хранливи материи снабдување, зајакнување на косата јадро, стабилизирање на коренот на косата. 7. Дизајниран за луѓето кои страдаат од опаѓање на косата.Погоден за сите видови на губење на косата.Масажа на вашиот скалп со мала количина на Regrowth нежно.Имајте масажа за 2-3 минути, додека неговата навлезе преку.Не-Мрсна и исплакнете-слободни.Се применува еднаш сум. 2-месец користење.

Декларирани својства

Најдобри предлози