• Ново
Круна Автомобилската J5351778 60 Брзинометар Кабел

Круна Автомобилската J5351778 60 Брзинометар Кабел

DEN 2174.40
Залиха

Износ

Пакет Димензии : 4.318 H x 24.892 L x 25.654 W (сантиметри).Земја на Потекло : сад.Пакет Тежина : 0.181 килограми.Одговара тип : Возило се Специфични.Круна Автомобилската носи повеќе 9600 уникатен квалитет замена на делови опфаќа над 766,000 различни апликации за секој модел на Jeep произведени од 1941 година.

Декларирани својства

Најдобри предлози