• Ново
Tachometer Кабел одговара на John Deere Трактори 70 Дизел 720 & 730 Гас

Tachometer Кабел одговара на John Deere Трактори 70 Дизел 720 & 730 Гас

DEN 2162.40
Залиха

Износ

Нови Резервни Замена Tachometer Кабел.Се Вклопува John Deere Трактор Модели : 70 Дизел, 720, & 730 Гас.Метална Обвивка Покривање.Должина од совет на совет на внатрешниот кабел : 17.75".Надворешната Обвивка Должина : 17-1/4".Нови Резервни Замена Tachometer Кабел Одговара на John Deere Трактор Модели : 70 Дизел, 720, & 730 Гас Спецификации : Метална Обвивка Опфаќа Должина од совет на совет на внатрешниот кабел : 17.75" Надворешната Обвивка Должина : 17-1/4" се Заменува Дел Броеви : AA6573 R, AF2067 R, AF2245 R, AF2246 R, AF3258 R, AF3259 R, AF3260 R, AR20834 R, AR20835 R, AR20837 R, AR20839 R, AR21160 R, AR21161 R Сите ОЕМ дел броеви и логоа се користат за идентификација за цели.

Декларирани својства

Најдобри предлози