• Ново
Tepeng 4F27E FN4A-ЕЛ Пренос Shift Електромагнетниот Комплет со Филтер Заптивка XS4Z-7A098AB FN01-21-500 Компатибилен со Форд Фокус Транзит Поврзете Mazda 3 5 6 Protege

Tepeng 4F27E FN4A-ЕЛ Пренос Shift Електромагнетниот Комплет со Филтер Заптивка XS4Z-7A098AB FN01-21-500 Компатибилен

DEN 1199.76
Залиха

Износ

Компатибилен со 2000-2014 Форд Фокус, 2010-2013 Ford Transit Connect, 2004-2010 Mazda 3, 2006-2010 Mazda 5, 2003-2008 Mazda 6, 1999-2003 Mazda Protege.Го заменува Дел Број : XS4 Z-7 H148 AA, XS4 Z7 H148-АА; XS4 Z-7 A098 AB, FN01-21-500. Пакет содржи : 1× Филтер Заптивка Kit (20 Дупки), 2× Shift Електромагнетниот (4 F27 E / FN4 AEL).Направени од високо-квалитетни материјали, е тестиран многу пати пред-продажба, а има долг животен век.Гаранција : За која било причина, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не директно.Ние нудиме 1 години гаранција, 100% гаранција за квалитет.Го замени Дел Број XS4 Z-7 H148 AA, XS4 Z7 H148-АА; XS4 Z-7 A098 AB, FN01-21-500.Компатибилен with2000-2014 Форд Фокус 丨 2010-2013 Ford Transit Connect 丨2004-2010 Mazda 3 丨 2006-2010 Mazda 5 丨 2003-2008 Mazda 6 丨 1999-2003 Mazda Protege.Производ Функција Направени од високо-квалитетни материјали, е тестиран многу пати пред-продажба, а има долг животен век.Пакет Included1× Филтер Заптивка Kit (20 Дупки), 2× Shift Електромагнетниот (4 F27 E / FN4 AEL).За Service Warranty : За која било причина, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не директно.Ние нудиме шест месеци гаранција, 100% гаранција за квалитет.

Декларирани својства

Најдобри предлози