• Ново
Valterra T05-0782 4 x 3 1.88 Машки Навој Кат Прирабница,Црна

Valterra T05-0782 4 x 3 1.88 Машки Навој Кат Прирабница,Црна

DEN 1838.40
Залиха

Износ

Тип На Производ : Авто Додаток.Пакет Димензии : 17.78 Cm L X17.78 См W X3.048 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.44 Lbs.Од 1981 година, Valterra Производи, ДОО, е водечки снабдувач на бренд име производни линии на RV, Базен и Спа, и Водоводни индустрии.Valterra е maquiladora Договорот Производство Поделба нуди ниски трошоци за сопствено производство и монтажа на услуги на клиентот на компаниите кои бараат да се намалат трошоците и да се подобри во крајна линија.

Декларирани својства

Најдобри предлози