• Ново
АТП Y-861 Брзинометар Кабел

АТП Y-861 Брзинометар Кабел

DEN 306.96
Залиха

Износ

Вклучува Кабел Смазка.Брзинометар кабли поврзете брзинометар на пренос.Стари кабли може да се поврзе, пауза, или само да се стане слабите.Најдобар поправка е за замена на стар кабел со нов.АТП Брзинометар кабли се со цел да се вклопи и функционира исто како и оригиналниот дел за да се обезбеди трајност и долг живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози