• Ново
Полињата за е Екстра-Ѓумбир Сода, 12 Fl Мл (пакување од 4)

Полињата за е Екстра-Ѓумбир Сода, 12 Fl Мл (пакување од 4)

DEN 2340.00
Залиха

Износ

Приготвува на температура од 1987 година. Екстра има 2 пати на свеж ѓумбир корен на Оригинални за медиум зачин ниво.Полињата за е Сите Природни Ѓумбир Пијалак.Автентични Jamican-Стил Рецепт.Вкупно Четири 12 оз Шишиња.Вкус Име : Екстра-Ѓумбир | Големина : 12 Fl Мл (Пакување од 4).

Декларирани својства

Најдобри предлози