• Ново
720 Џебови Бејзбол Картичка Врзивно средство за Бејзбол Трговија Картички се Прикаже Случај со Безбол Картичка Ракави Карта Носителот Заштитници во Собата за Фудба

720 Џебови Бејзбол Картичка Врзивно средство за Бејзбол Трговија Картички се Прикаже Случај со Безбол Картичка

DEN 959.76
Залиха

Износ

Пакетот Вклучува : Една за носење и со вкупно 720 џебови трговски картичка ракави ( 40 страници, двострано употреба), Бејзбол Тргување Картички НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Материјал : Надвор од овој случај се направени од Издржлив и Водоотпорен СТП материјал.Картичка ракавите се направени од јасно полипропилен, трајни квалитет, Киселина Слободни, водоотпорен, супер здрав не е лесно да се скрши, добро е да се заштити вашата картичка од бледнее и дамка.Удобен : Транспарентна пластика е полесно за вас да се справи со вашиот картички и за прикажување на вашите картички.Оваа Носење доаѓа со 40 страници 3 - прстени врзивно ( Секоја страница може да се одржи 18 картички).Одлично за безбол картички за складирање, или како врзивно средство за училишни материјали!.Широка Примена : Празни Трговски Картичка Врзивно одговара за сите стандардна големина тргување картички, како што се Фудбал картички, безбол картички, Skylanders, Врвот на Фанфари, Играње Карти, напад картички, MTG картички, PECS картички, мрежни картички, мини фотографии, итн.Без Ризик Набавка : Било каков проблем со производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа веднаш.Не дозволувајте вашиот Безбол картички се изгребани и свиткана околу рабовите.Држи вашиот Безбол Тргување Картички Безбедно, Заштитено, и Организиран !.Совршено се вклопуваат за Играње игри со карти како ТЦГ Картички, да се Шегуваат Опасност Игра, Монопол Справи Игра со карти, Фаза 10 Картичка Игра, Drop Mix Музика Гејмерски Систем Картички, холандски Блиц Игра со карти, Безбол Картички, Кошарка Картички и многу повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози