• Ново
Оаза Снабдување Посипете Роденден Свеќи, 3-Инчен, Број-9

Оаза Снабдување Посипете Роденден Свеќи, 3-Инчен, Број-9

DEN 83.76
Залиха

Износ

Восок Роденден Свеќи.Свеќи се Забавуваат и Празнична.Над 100 бои и стилови за да изберете од.Возрасни надзор е потребно, никогаш нема да ја напушти гори свеќа без надзор.Вистинските бои може да се разликува малку се должи на разликите во резолуцијата на екранот.Оаза Снабдување нуди широк спектар на роденден свеќи.Од броеви за да букви, од спортски да слатка шеснаесет и за сите прилики.Многу од нашите свеќи може да се користи како декорација торта.Тие се забавуваат, празнична и живописни.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : за Да Спречите Пожар : да се Чува запалени свеќи во очите, да се Чува вон дофат на деца и домашни миленици и Никогаш не се запали свеќа на или во близина на нешто што може да се фати оган.

Декларирани својства

Најдобри предлози