• Ново
Osprey Ultralight Работи Половината Пакет 2l

Osprey Ultralight Работи Половината Пакет 2l

DEN 575.76
Залиха

Износ

Една од главните оддел и предниот панел zip џеб. 40 D Најлон Ripstop.Ние правиме опрема-носење решенија— големи и мали—така што може да пакет поефикасно, да остане подобро организирани и да се најде и да го дофати опрема ќе треба кога ви треба.Без разлика дали тоа е tucking на работи пак во долниот дел на вашата duffel да се повлече пред еден спонтан природа или на пазарот посета, водење на вашата укината кошули уредни или складирање на вашата валкана чевли, одделно од вашиот притисне панталони, овие парчиња се направи секој чекор на вашата патување полесно—оставајќи го ви со простор за она што навистина е важно : спомени.

Декларирани својства

Најдобри предлози