• Ново
visesunny Складирање Кошница Гроздобер Волкот Животинско Расадник Забавува Платно Ткаенина Играчка Складирање Организатор Бин Складирање Кутија Перење Кошница за Де

visesunny Складирање Кошница Гроздобер Волкот Животинско Расадник Забавува Платно Ткаенина Играчка Складирање

DEN 599.76
Залиха

Износ

☑️ ЗАБЕЛЕШКА – ве Молиме имајте во предвид дека нашата кошеви поклопени за превозот поради неговата голема големина која може да резултира во некои набори.Следете ги ЛЕСЕН чекор : да се Стави некои големи работи или се измазнети од страна на пареа железо и фен, и тогаш Тоа ќе ја врати оригиналната форма по еден период на време.Sturdily изградени овие кутии за складирање се до задача се врши на-и-натам, што се користи за транспорт на прехрамбените производи, перење, или домаќинството овие кантите ќе се справи со тоа.☑️ XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмети, како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе.Тие се расклопна, кои може да се здипли до кога не е во употреба или кога ќе патуваат.Ако навистина ви се допаѓа тоа, КУПИ СЕГА!.com/visesunny за целосен опсег на чување во кошница.Тие се направи една прекрасна, но и практичен подарок за пријателите или семејството за роденден, свадба, бебе туш, housewarming, или било кој друг подарок-давање прилики!.Овие тренди кантите станаа многу популарни заради нивната едноставна но сепак шик изглед, флексибилност и стабилност. ☑️ ДЕКОРАТИВНИ МУЛТИ-ЦЕЛ ПЛАТНО КОШЕВИ – Тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Здрав памук јаже се справува направи за лесен и удобен транспорт и цврсти дното задржува форма по секоја употреба.Толку Многу Options To видите целата наша селекција на чување опции за пребарување : visesunny складирање или посетете го нашиот бренд страница at.

Декларирани својства

Најдобри предлози