• Ново
Велат дека Добар Рака Направена од Ѓумбир Бонбони Chews (Избрани се Меша, 7.05 Унца, Pack of 4), Поединечно Завиткани

Велат дека Добар Рака Направена од Ѓумбир Бонбони Chews (Избрани се Меша, 7.05 Унца, Pack of 4), Поединечно

DEN 444.00
Залиха

Износ

Добро за Гадење, Утринската Мачнина, Менструални Грчеви, Движење Болест, Стомакот Варење, Настинка и Грип.Направени од вистински ѓумбир од Индонезија Java Островот.Користи вистински шеќерна трска, БЕЗ високо-фруктоза или пченка sryup.Не ГМО, Глутен Слободни, Вегетаријанци.НЕ транс масти, холестерол слободни.Велат дека Добар Рака Направена од Ѓумбир Бонбони Chews (Избрани се Меша, 7.05 Унца, Pack of 4), Поединечно Завиткани.

Декларирани својства

Најдобри предлози