• Ново
Лаптоп Замена На Делови Се Вклопуваат Dell Inspiron 15-3558 15-3559 15-3552 (Palmrest Горниот Капак Случај)

Лаптоп Замена На Делови Се Вклопуваат Dell Inspiron 15-3558 15-3559 15-3552 (Palmrest Горниот Капак Случај)

DEN 720.00
Залиха

Износ

СтатусНе Се Користи Или Стар,Нов Производ.Компатибилен Број На МоделОдговара Dell Inspiron 15-3558 15-3559 15-3552. Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот,споредба На Сликата Внимателно и Известување На Превозот Време.

Декларирани својства

Најдобри предлози