• Ново
Lokar SP-1500U120 120Брзинометар Кабел за Полнење со Црна Домување

Lokar SP-1500U120 120Брзинометар Кабел за Полнење со Црна Домување

DEN 2967.12
Залиха

Износ

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 27.686 L X 27.177 W X 5.842 H (Сантиметри).Пакет Тежина : 2.05 Фунти.Земја На Потекло : Сад.Lokar 120 inch Speedometer Кабел за Полнење со Црна Домување карактеристики премија за домување дизајниран со специјално екструдиран лагер за подолг живот на кабелот и палка алуминиум фитинзи.Тоа има внатрешна кабел и надворешниот домување може да се "У-Cut-Да-Собере".Комплет доаѓа во комплет со сите приклучоци и е достапна за ГВ, Форд и Chrysler апликации.На Мерачи не се вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози