• Ново
xigua Акварел Camomile Цвеќиња Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање Корпа за Организатор Играчки, Перница 20 D x 14 H

xigua Акварел Camomile Цвеќиња Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за

DEN 972.00
Залиха

Износ

Specification Size : Дијаметар 20in X Висина 14in Material : Платно Надворешноста, Бела обложени ЈП ткаенина Внатрешни работи Lining Capacity : 72 Liters Quantity : Поставување на 1 Collapsible и Durable When не ви е потребна, може да се свитка кошница едноставно и тоа може да зачувате место.Списокот е бескраен.Кошница не е само домаќинство потребата да им помогне на вас со вашата домашна организација на проектот, но исто така може да се користи како убава декорација. 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња;декоративни складирање корпа за Домашна Канцеларија расадник Плакарот организаторот. 【АТРАКТИВНИ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН】надворешниот материјал е дизајниран со персоналните шема.Дневна соба : списанија, книги, контроли, remotes, свеќи, Двд-а, одборот игри.Семејството Соба : играчки, кадифен, ќебиња, игри, облека,Полица организаторите.

Декларирани својства

Најдобри предлози