• Ново
Valterra 1216.1121 T1020CLR Отпад Вентил Капа

Valterra 1216.1121 T1020CLR Отпад Вентил Капа

DEN 249.84
Залиха

Износ

Одговара на сите стандардни црна отпад вентил системи и Clear View адаптери.Поврзете испирање црево за off-site дренажа на отпадната вода во резервоарот.Рака придава на отпад вентил фитинзи за да се спречи загуба.Вклучува печат за течење доказ конекции.Valterra е Clear View Отпад Вентил Капа одговара на сите стандардни црна отпад вентил системи и Clear View адаптери и се поврзува на испирање црево за off-site дренажа на отпадната вода во резервоарот.Вклучува печат за течење доказ конекција и рака да го спречи изгубени капа.

Декларирани својства

Најдобри предлози